Sunku rasti prekę?
Užpildykite prekių užsakymo formą

Apie mus

UAB „RSD Auto“ įsteigta 2008 m. liepą. Tačiau įmonės pirmtakai veiklą pradėjo dar 2001 m. Per tiek laiko bendrovė jau spėjo pelnyti daugelio automobilininkų pripažinimą, o čia dirbančių specialistų sukaupta ilgametė patirtis ir įgyta kompetencija leidžia suteikti paslaugas, kurios pateisina net ir išrankiausių klientų lūkesčius. Pagrindinė įmonės veiklos sritis – lengvųjų ir komercinių automobilių remontas, didmeninė ir mažmeninė prekyba automobilių dalimis bei reikmenimis. Vienas didžiausių Lietuvoje „RSD Auto“ prekybos centras siūlo plačiausią detalių pasirinkimą Jūsų automobiliui nuo „gyvybiškai“ svarbių komponentų iki pačių įvairiausių smulkmenų. Klientų patogumui – viskas vienoje vietoje. Tiekiame važiuoklės, pakabos, variklio, kėbulo, elektros ir stabdžių sistemų bei kitas dalis ne tik europietiškiems, bet ir amerikietiškiems bei japoniškiems automobiliams. Prekiaujame motoroleriais ir keturračiais motociklais, bei šių transporto priemonių detalėmis. Įmonėje dirbantys kompetentingi savo srities profesionalai visuomet suteiks išsamią konsultaciją ir negailės patarimų apie Jūsų automobilio eksploataciją bei priežiūrą.

 

UAB "RSD Auto"

UAB „RSD Auto“ įsteigta 2008 m. liepą. Tačiau įmonės pirmtakai veiklą pradėjo dar 2001 m. Per tiek laiko bendrovė jau spėjo pelnyti daugelio automobilininkų pripažinimą.

Kontaktai

Kauno g. 102, Marijampolė

prekyba@rsdauto.lt

8-343 68088

Duomenų kopijavimas be išankstinio TECDOC sutikimo yra draudžiamas. Ypač draudžiama kopijuoti visą duomenų bazę ir ją platinti. Pažeidus šias autoriaus teises ir nustačius tokius atvejus, nustatyti asmenys bus patraukti baudžiamojon atsakomybėn.

© 2024 UAB "RSDauto"
Tech. sprendimas: TechEc