Sunku rasti prekę?
Užpildykite prekių užsakymo formą

Paslaugos

  • Variklio remontas
  • Kuro sistemos remontas
  • Elektros įrangos remontas
  • Greičių dėžės remontas
  • Vairo kolonėlių ir vairo stiprintuvų remontas
  • Pakabos ir transmisijos remontas
  • Stabdžių sistemos remontas
  • Automobilių apsaugos sistemos montavimas
  • Automobilių plovimas rankiniu būdu
  • Lengvųjų automobilių kompiuterinė diagnostika

 

„RSD Auto“ autoservise dirba per pusšimtį žmonių. Patyrę meistrai savo darbą kaskart atlieka preciziškai. Mechanikai nuolat tobulinasi ir kelia savo kvalifikaciją.

Automobilių techninis aptarnavimas pagal serviso knygelę ir automobilių pogarantinis aptarnavimas pakeičiant, suvaržant įvairius mazgus ir agregatus, tikrinant, diagnozuojant, arba sugedusių detalių, mazgų remontas pakeičiant jas naujomis, pilnas automobilio paruošimas techniniai apžiūrai. Šie darbai atliekami penkiuose, dviejų stovų "Nussbaum" elektromechaniniuose 3,0 t ir 3,5 t keliamosios galios keltuvuose. Naudojant "Beissbarth" ratų suvedimo stendą ir pakabos diagnostinę linija atliekame pilnavertę stabdžių, amortizatorių , važiuoklės techninę apžiūrą. Prie techninių apžiūrų linijos sukomplektuota infra raudonųjų spindulių kompiuterinė įranga su papildomu klientų duomenų kaupimu WINDOWS aplinkoje, ko negali pasiūlyti TAC. Autošaltkalviai ir elektromechanikai dirba su kokybiškais keltuvais bei įrankiais iš patikimų gamintojų „Nussbaum“, „Gedore“, „Proxxon“, „Wurth“ ir kt.

Tepalų keitimas atliekamas penkiuose darbo postuose. Seni tepalai išpilami į specialiai tam pritaikytas mobilias atidirbtų tepalų surinkimo indus. Naujų tepalų išdavimui naudojamos penkios tepalo išdavimo kolonėlės su metrologiškai įteisintomis tepalo apskaitos priemonėmis, kad būtų galima vykdyti tepalo pardavimo ir apskaitos operacijas. Atidirbti tepalai sudarius papildomą sutartį su atidirbtų tepalų perdirbėjais išvežami utilizuoti. Ta pati procedūra galioja atidirbto tepalo filtrams ir kitoms su automobilių remontu susijusioms kenksmingoms medžiagoms (omenyje turima naftos produktai).Ratų remonto poste atliekami visi su automobilių ratais susiję remonto ir paslaugų darbai: padangų demontavimo, užmontavimo ant ratlankio bei remonto darbai. Servisas šiuo metu yra plečiamas.

Automobilių variklių elektrinės ir kuro sistemų diagnostikai jų reguliavimui ir remontui planuojami sumontuoti penki darbo postai. Šiems darbams numatyta visa būtina mobili auto diagnostikos įranga. Be to bus galima atlikti ir elektrinės dalies testavimo bei remonto darbus. Taip pat numatomas techninių apžiūrų atlikimas pagal sutartį su “Regitra” dėl TA.

UAB "RSD Auto"

UAB „RSD Auto“ įsteigta 2008 m. liepą. Tačiau įmonės pirmtakai veiklą pradėjo dar 2001 m. Per tiek laiko bendrovė jau spėjo pelnyti daugelio automobilininkų pripažinimą.

Kontaktai

Kauno g. 102, Marijampolė

prekyba@rsdauto.lt

8-343 68088

Duomenų kopijavimas be išankstinio TECDOC sutikimo yra draudžiamas. Ypač draudžiama kopijuoti visą duomenų bazę ir ją platinti. Pažeidus šias autoriaus teises ir nustačius tokius atvejus, nustatyti asmenys bus patraukti baudžiamojon atsakomybėn.

© 2024 UAB "RSDauto"
Tech. sprendimas: TechEc